KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8641031
nr 864 1031
Kopparstick
oidentifierad konstnär, 3/58, signerad. 72, motivet: 46x37
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:30:03
450 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr